вторник, 24 април 2012 г.

Сензация-с антифутбол,съдийска помощ и луд късмет Челси отстрани Барселон и е на финал.

В 35-ата минута Серхио Бускетс вкара гол за домакините след пас на Лионел Меси, а две минути по-късно капитанът на гостите Джон Тери получи червен картон за груба игра.
В 44-ата минута халфът на Барселона Андрес Иниеста вкара втори гол за каталунците. Това бе негово трето попадение в турнира. В последната минута на полувремето Рамирес от състава на Челси вкара гол за гостите и намали резултата на 1:2.
Фернандо Торес след цял мач на Челси в глуха защита и изравни в 92 та минута.
След победа в първата среща с 1:0 и общ резултат 3:2 лондончани са на финал.
Меси го запомнихме с две греди и пропусната дузпа.
Челси победи Барселона с минималното 1:0 в първия мач между двата отбора от полуфиналната фаза на най-комерсиалния европейски клубен турнир Шампионската лига.
Лондончани вкараха един гол в първата среща от засада, дело на Дидие Дрогба.

Финала на турнира на стадион "Алианц Арена" в Мюнхен.